Transfer

Pokud se rozhodnete přijet do Thajska na ostrov Ko Lanta, na který se specializujeme, můžete využít pohodlného transferu privátním klimatizovaným minivanem s kapacitou 8 – 10 lidí. Zajišťujeme transfery mezi letišti v Krabi, nebo Trangu a ostrovem Ko Lanta. Pokud potřebujete jakýkoliv jiný transfer, prosím kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme.

Transfer Van 1 Transfer Van 2 Transfer Van 3

Rezervaci transferu je možné provést online, zaplatit můžete buď po příletu na místě u řidiče (hotově před nástupem do vozu výhradně Thajskými Báthy), nebo pohodlně z Vašeho domova přes PayPal.

Průběh transferu:
V příletové letištní hale na Vás bude čekat řidič s cedulí s Vaším jménem, který poté naloží Vaše zavazadla do auta a vyrazíte směrem Ko Lanta. Celá cesta trvá cca 1,5 hodiny a v její ceně je zahrnut i poplatek za lodní trajekt, který je součástí transferu na ostrov. Řidič Vás na rozdíl od většiny ostatních letištních transferů odveze přímo do Vašeho resortu. Cesta zpět na letiště probíhá obdobně. Ve smluvený čas Vás řidič vyzvedne v resortu a odveze přímo na letištní terminál, odkud je Váš let vypravován.

Rezervujte si transfer dle Vaší preference:

Platba u řidiče | Platba přes PayPal